Kontakta oss

Besöksadress: Björksgatan 8b Eskilstuna

Johan Tjernell:  VD
johan.tjernell@husmuttern.se

Kim Jansson: Design/Animation och Ekonomi
kim.jansson@husmuttern.se

Love Grahn: Konstruktion
love.grahn@husmuttern.se

Emil Ibrahim: Produktion
emil.ibrahim@husmuttern.se

Martin Kurdve: Följeforskning
martin.kurdve@chalmers.se

Anna Bird: MDH och MITC
anna.bird@mdh.se